Marcin Klonowski

aplikant adwokacki

Specjalizuję się w sprawach karnych gospodarczych i skarbowych. Bronię oskarżonych. Zabezpieczam majątkowe interesy spółek w trakcie śledztw i spraw sądowych. Tworzę procedury ograniczające ryzyko kar finansowych za przestępstwa w spółkach. Przygtowuję doktorant z procesu karnego na WPiA UJ.
[Więcej >>>]

Skontaktuj się

Przygotuj spółkę na ustawę o odpowiedzialności podmiotów zbiorowych – praktyczne szkolenie.

Marcin Klonowski02 stycznia 2019Komentarze (0)

W trakcie przerwy świątecznej na stronach rządowych ukazał się nowy projekt ustawy o odpowiedzialności podmiotów zbiorowych. Jedno jest pewne – w Ministerstwie Sprawiedliwości nie próżnują. Prace prowadzone są szybko. Jak nie dać się zaskoczyć nową ustawą i czy jest się w ogóle czego obawiać?

Na te pytania będziemy chcieli odpowiedzieć na szkoleniu, które organizujemy 17 stycznia 2019 r. w Warszawie. W trakcie spotkania przedstawimy naszą optykę zagrożeń wynikających z ustawy. Na ustawę patrzymy oczami praktyków. Przepisy ocenimy w oparciu o nasze doświadczenia wynikające z prowadzonych spraw karnych o przestępstwa w spółkach. Celem praktycznego szkolenia jest odpowiedź na podstawowe pytanie: w jaki sposób ograniczyć ryzyka finansowe dla spółki wynikające z projektowanej ustawy.

Szkolenie poprowadzę wraz z prawnikami Kancelarii Chmielniak Adwokaci: Łukaszem Chmielniakiem i Robertem Gniezdzią.

Wszelkie szczegółowe informacje znajdziecie na stronie internetowej podmiotyzbiorowe.com.pl. Zapraszam również do bieżącego śledzenia mojego bloga.

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: 517 666 461 e-mail: mklonowski@chmielniak.com.pl


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/emarketi/domains/bezzarzutu.com.pl/public_html/wp-content/themes/thesis_189/lib/classes/comments.php on line 43

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Łukasz Chmielniak Kancelaria Adwokacka Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Łukasz Chmielniak Kancelaria Adwokacka z siedzibą w Katowicach.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem info@chmielniak.com.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: